Truhlář/montér nábytku a kuchyní Německo- Ubytování zdarma

Vloženo: 17. 7. 2019

schedule Živnostenský list / assignment Truhlář / place Německo

Popis pozice:

Hledáme uchazeče na pozici Montér nábytku a kuchyní v Německu.

Požadujeme:
• Vyučení v jakémkoli truhlářském oboru nebo praxi (truhlář, tesař, modelář, apod.).
• Německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou.
• Osobní automobil – aktivní řízení.
• Stabilní spolupráci na ŽL a A1.
• Manuální zručnost a aktivní přístup k práci.

Nabízíme:
• Platové ohodnocení dle zkušeností – 17 až 18 €/hod.
• Stabilní dlouhodobou spolupráci.
• Slušné ubytování zdarma.
• Měsíční zálohu až 400€.
• Možnost práce v turnusech/přesčasů.

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Mgr. Markéta Krouzová Bohemia Works Personální Agentura

Markéta Krouzová
HR koordinátor / Instalatérství
phone +420 773 220 313
email krouzova@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!