HR koordinátor/ka s NJ

25 000-29 000 Kč
České Budějovice
HPP

Hledáme posilu do naší kanceláře v Českých Budějovicích na pozici HR koordinátor/ka

Náplň práce:

– koordinace projektu v oblasti lidských zdrojů

– nábor a výběr spolupracovníků pro danou zakázku

– komunikace se spolupracovníky v ČJ

– jednání s německými klienty v NJ

– akvizice nových klientů

– podklady pro fakturaci

– občasné služební cesty do Německa

Požadujeme

– ukončené SŠ/VŠ vzdělání

– německý jazyk aktivně slovem i písmem

– dobrou znalost práce na PC (MS OFFICE)

– zkušenosti v oblasti obchodu a náboru zaměstnanců výhodou

– samostatnost, spolehlivost, férové jednání

– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

– práci na HPP v centru Českých Budějovic

– fixní plat a variabilní prémiovou složku

– příspěvek na penzijní připojištění

– hodiny německého jazyka

– služební telefon

– nástup od 1.5.2024 nebo dle dohody

Další zakázky v řemesle