O nás

BOHEMIA WORKS , personální agentura

Jsme personální agentura poskytující firmám z celé České republiky,  Rakouska a Německa kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů , kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Dokážeme rychle a zodpovědně nalézt kvalitní pracovníky v oboru strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilovém průmyslu, výrobním průmyslu, logistice, nebo dodat potřebné zaměstnance do obchodních řetězců.

Bohemia Works personální agentura z Českých Budějovic

Jako profesionální personální agentura se zabýváme Dočasným přidělením zaměstnanců  ( Temporary Help )  na vykrývání sezon a špiček ,  dále externím náborem kvalifikovaných kandidátů do kmene společnosti ( Permanent Pacement ) a v neposlední řadě další specifikované služby v oblasti lidských zdrojů a recruitmentu.

HLEDÁTE PRÁCI?

Na naší pobočce můžete vyplnit registrační formulář, personalista se seznámí s  Vašimi pracovními  zkušenostmi  a nabídne stávající obsazované pozice . Registrační formulář či životopis  můžete též zaslat z pohodlí Vašho domova , budeme Vás poté kontaktovat k osobnímu setkání . Zkušený personalista Vás připraví na pohovor a následný nástup na pracovní místo.

V nabídce našich pracovních pozic můžete vybírat z řad dělnických míst ve výrobě, až po kvalifikované a speciální pozice v široké škále oblastí trhu práce . Naše novinky můžete sledovat na našem webu nebo Facebooku.