O nás

montagen management color Bohemiaworks.cz

Jsme firma zprostředkující zakázky v Německu. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Dokážeme rychle a zodpovědně nalézt kvalitní zakázky například v oboru strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu nebo ve výrobním průmyslu.

team Bohemiaworks.cz
Tým Bohemia Works Montagen Managementu

Hledáte zakázky v Německu?

Zavolejte nám nebo přijeďte na naši pobočku Bohemia Works Montagen Management v Českých Budějovicích. Naše personalistka se seznámí s Vašimi pracovními zkušenostmi a nabídne Vám vhodné zakázky. Životopis můžete též zaslat elektronicky z pohodlí Vašeho domova. Zkušený personalista Vám sdělí bližší informace o zakázce a také Vám poradí, jaké dokumenty budete potřebovat s sebou, abyste si stihli všechno potřebné zařídit včas.

Podívejte se na aktuální nabídku našich zakázek v Německu, nebo nás rovnou kontaktujte. Naše novinky můžete také sledovat na Facebooku Bohemia Works Montagen Management.

Nenašli jste vhodnou zakázku?

Dejte nám vědět, jakým řemeslem se zabýváte a jaké typy zakázek hledáte. Pokusíme se najít zakázku i pro Vás.
Kontaktujte nás
power-switchmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram