Operátor/ka výroby Český Krumlov

Vloženo: 11. 7. 2019

schedule Plný úvazek / assignment Výroba, průmysl a provoz / place Jihočeský kraj, Česko, Český Krumlov

Popis pozice:

  • výroba malých až středních traf
  • montáž a navíjení
  • dokončování a testování výrobků atd….

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve dvousměnném či třísměnném provozu
  • jednoduchou manuální práci
  • nástupní mzda 120 Kč za hodinu práce + příplatky 60,-Kč/hod. za noční směnu, 20,-Kč/hod. za odpolední směnu
    – po zkušební době navýšení mzdy na 135 Kč za hodinu + příplatky
  • možnost týdenních záloh
  • příspěvek na stravování
  • dotované obědy 25,10,-Kč/oběd

Požadujeme:

  • aktivní přístup k práci
  • zkušenosti ve výrobě výhodou, ne podmínkou…
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav (zrak, ruce, záda)
  • nutnost čtení i psaní v českém jazyce

V případě zájmu volejte Bc. Moniku Schwarzovou na tel: 773 220 807, nebo zašlete svůj životopis na schwarzova@bohemiaworks.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Monika Schwarzova Bohemia Works

Bc. Monika Schwarzová
HR specialista
phone +420 773 220 807
email schwarzova@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!