phone Ozvěte se nám!
assignmentNabidka pozic
Všeobecný/ná účetní
place Jihočeský kraj / place České Budějovice / assignment Finance a ekonomika
access_time10.5.2019

Popis pozice:

Do našeho interního týmu hledáme všeobecnou účetní s velmi dobrými znalostmi mzdové problematiky na HPP. Jste to právě Vy? Pošlete nám svůj životopis. Nástup je možný ihned.

- vedení mzdové evidence zaměstnanců

- výpočet jednotlivých složek mzdy, odměny

- komunikace s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ)

- DPH, silniční daň,

- evidence faktur přijatých vydaných, banka,

- reporting, vykazování, plánování mzdového rozpočtu

- administrace exekucí zaměstnanců

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- praxe mzdové účetní min. 5 let

- znalost mzdových předpisů a zákoníku práce

- zodpovědný přístup k práci, pečlivost

- MS Office (Word, Excel),

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností

- pružná pracovní doba

- firemní akce

Místo výkonu: České Budějovice

Zaujala Vás tato pozice? Volejte 773220427 nebo zašlete svůj životopis na schieh@bohemiaworks.cz

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se mi

Petr Schieh

CEO

Využijte náš kontaktní formulář