phone Ozvěte se nám!
assignmentNabidka pozic
Obsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
place Bavorsko / place Mnichov / assignment Výroba, průmysl a provoz
access_time8.1.2019

Popis pozice:

Pro zavedenou výrobní firmu v Bavorsku přijmeme obsluhu/programátora vysekávacího lisu TRUMPF pro děrování (TRU PUNCH 5000).

Náplň práce:

  • obsluha strojů Trumpf pro děrování (TRU PUNCH 5000)
  • samoobslužné programování, instalace a nastavení
  • kontrola kvality výrobků
  • servis a údržba strojů a nástrojů TRUMPF

Požadujeme:

  • SŠ/SOU
  • praxe v oblasti CNC včetně programování a údržby (ideálně děrovací stroje)
  • znalost německého a/nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • 16-17€/hodinu čistého
  • práci na živnostenský list
  • ubytování zdarma
  • možnost poskytnutí zálohy na mzdu ve výši 400€ měsíčně

V případě zájmu volejte 773 220 313 nebo zašlete svůj životopis na krouzova@bohemiaworks.cz

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se mi

Markéta Krouzová

HR Koordinátor

Využijte náš kontaktní formulář