Služby pro firmy

Dočasné přidělení zaměstnanců ( Temporary Help )

Tempory Help je dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní síly. Zajistíme Vám dostatek pracovních sil v době, kdy Vaši zaměstnanci čerpají dovolenou, jsou na nemocenské nebo zažíváte sezónní špičku. Provedeme nábor , dodání, koordinaci celého projektu a v neposlední řadě se postaráme o administrativní a mzdovou agendu.

Zaměstnanci do kmenového stavu  ( Permanent Placement )

Permanent Placement je vyhledání vhodného kandidáta na Vámi požadovanou pozici ve společnosti. Naši kvalifikovaní konzultanti zařídí vše od personálního poradenství přes výběr, důkladné testování až po následné doporučení kvalitních uchazečů.

Možnost vyzkoušení zaměstnanců ( Try & Hire )

Chcete si zaměstnance nejdříve vyzkoušet a až poté se rozhodnout, zda ho přijmete do své společnosti jako kmenového zaměstnance? Pak tato služba je ušitá přímo na míru. Je kombinací Temporary Help a Permanent placement .

Aktivní vyhledávání talentů  ( Executive Search )

Aktivní hledání talentů na již kvalifikované a zodpovědné pozice, zejména v oblasti Top Managementu.

Náborová podpora ( Recruitment Support )

Podpora k pozicím do trvalého pracovního poměru. Postaráme se o inzerci, hledání talentů, účast na výběrových řízeních, včetně Assessment Centres a dalších podpůrných aktivit k zajištění Vašeho pohodlí a ušetření času.