Pracovník mycího centra České Budějovice

Vloženo: 16. 7. 2019

schedule Plný úvazek / assignment Logistika, Výroba, průmysl a provoz / place Jihočeský kraj, Česko, České Budějovice

Popis pozice:

Přijmeme na hlavní pracovní poměr muže  do mycího centra v Českých Budějovicích.

Náplň práce:

-obsluha mycího centra
-třídění a řazení obalového materiálu
-různé pomocné práce
-etiketování/sundavání etiket atp.

Požadujeme:
– ZŠ, SOU, SŠ
– ochotu pracovat ve směnném provozu,
tj. 8-12ti hodinové směny na třísměnný a nepřetržitý provoz
-dobrý zdravotní stav
-spolehlivost
-dochvilnost

Nabízíme:
-práce na hlavní pracovní poměr
-nástupní mzda 16.500,-Kč (základní+pohyblivá složka)
-možnost týdenních záloh v hotovosti
-možnost výplaty v hotovosti

V případě zájmu volejte Bc.Moniku Schwarzovou na tel: 773 220 807, nebo zašlete svůj životopis na schwarzova@bohemiaworks.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Monika Schwarzova Bohemia Works

Monika Schwarzová
HR konzultant
phone +420 773 220 807
email schwarzova@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!