Orbitální svářeč

Vloženo: 9. 1. 2020

schedule Živnostenský list / assignment Svářeč / place Německo

Popis pozice:

Do zavedené firmy v Německu hledáme orbitálního svářeče.

Požadujeme:

– odpovídající vzdělání/praxi                                                                                                                                                                                                                                                   živnostenský list+A1
– platný svářečský průkaz
– znalost čtení výkresové dokumentace
– komunikativní znalost německého jazyka

– vlastní automobil k dopravě na pracoviště

Nabízíme:
– 19-21€/hod.čistého                                                                                                                                                                                                                                                                – stabilní dlouhodobou spolupráci
– UBYTOVÁNÍ ZDARMA
– možnost vyplacení záloh-  práci přesčas, turnusy

V případě vážného zájmu o nabízenou pracovní pozici volejte +420 773 220 667 a zasílejte CV na kliment@bohemiaworks.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Filip Kliment
HR koordinátor
phone +420 773 220 667
email kliment@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!