INSTALATÉR 19€/HOD. PRÁCE HÖLLERING, UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Vloženo: 4. 8. 2020

schedule Živnostenský list / assignment Instalatér / place Německo
Přidala společnost: Bohemia Works Montagen Management

Popis pozice:

Hledáme instalatéry na práce po celém Německu.

Požadujeme:

– Vyučení v oboru.

– Praxi alespoň 2 roky.

– Osobní automobil – aktivní řízení.

– Komunikativní znalost NJ podmínkou.

– Spolupráci na ŽL + A1.

Nabízíme:

– Stabilní dlouhodobou práci v Německu – aktuálně Höllering.

– Mzdu 19-20 €/hod. (cca. Kč 90 000,-).

– Slušné ubytování zdarma.

– Možnost vyplacení zálohy až 400€.

– Možnost práce v turnusech/přesčasů.

V případě zájmu nás kontaktujte na 773 220 313 nebo zašlete svůj CV na krouzova@bohemiaworks.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Mgr. Markéta Krouzová Bohemia Works Personální Agentura

Mgr. Markéta Krouzová
HR koordinátor
phone +420 773 220 313
email krouzova@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!