Disponent/ka v logistickém centru České Budějovice

Vloženo: 10. 7. 2019

schedule Plný úvazek / assignment Logistika, Výroba, průmysl a provoz / place Jihočeský kraj, Česko, České Budějovice

Popis pozice:

Co Vás čeká na pozici disponenta? Především práce v kanceláři s počítačem, drobná administrativa, řízení dopravy. To vše Vás důkladně zaučíme.
Jedná se o práci na dvě směny 6.00-14.00, 14.00-22.00 s volnými víkendy, po domluvě případně nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)

Požadujeme

  • maturitu nebo alespoň výuční list
  • znalost práce na PC (Excel)
  • znalost programu SAP výhodou
    čistý trestní rejstřík
    spolehlivost

Nabízíme

– nástupní mzdu 18.500-19.000,-Kč
– hlavní pracovní poměr
– jistotu zaměstnání
– možnost týdenních záloh v hotovosti

V případě zájmu volejte Bc.Moniku Schwarzovou na tel: 773 220 807, nebo zašlete svůj životopis na schwarzova@bohemiaworks.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Monika Schwarzova Bohemia Works

Monika Schwarzová
HR konzultant
phone +420 773 220 807
email schwarzova@bohemiaworks.cz

Vytvořte si svého agenta a získejte tím přehled o volných pracovních místech!

Zanechte nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat nabídky přímo pro Vás!