phone Ozvěte se nám!
assignmentNabidka pozic
Hlavní strojník v kartonáži/ Seřizovač
place Jihočeský kraj / place České Budějovice / assignment Řemeslné a manuální práce
access_time10.5.2016

Popis pozice:

Pro výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích přijmeme vhodného uchazeče na pozici Hlavní strojník v kartonáži/ Seřizovač:

Náplň práce:

  • příprava, nastavení a seřízení hlavního stroje SIPAK
  • čtení technické dokumentace
  • řešení problémů se zakázkou a strojem
  • běžná preventivní údržba strojů
  • spolupráce s mistry a systémovým manažerem
  • dvousměnný provoz

Nabízíme:

  • mzdové rozpětí 25000-31000 Kč/ měsíc hrubého
  • přátelské prostředí rodinné firmy
  • příspěvek na stravování
  • možnost si přivydělat při práci na normy

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání, ideálně ve strojírenském oboru
  • praxi na výrobních strojích minimálně 2 roky
  • technickou zručnost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu, analytické myšlení

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se mi

Monika Schwarzová

HR koordinátorka

Využijte náš kontaktní formulář