phone Ozvěte se nám!
assignmentNabidka pozic
Svářeč MIG/MAG a TIG České Budějovice
place Jihočeský kraj / place České Budějovice / assignment Výroba, průmysl a provoz
access_time7.6.2018

Popis pozice:

Pro společnost sídlící v Českých Budějovicích přijmeme vhodné kandidáty na pozici: Svářeč MIG/MAG a TIG

Náplň práce:

  • manuální svařování oceli, hliníku a nerezové oceli
  • odpovědnost za kvalitu sváření
  • odpovědnost za rozměry svařených výrobků
  • čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní společnosti
  • možnost vyplácení týdenních záloh v hotovosti
  • příspěvky na stravování, další příplatky
  • důkladné zaškolení
  • mzda provázaná na pracovní výsledky až 30.000,-Kč

Požadujeme:

  • zkušenosti se svařováním metodami MIG/MAG a TIG
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zkušenosti se svařováním tenkých plechů vítána
  • důraz na vizuálně kvalitní provedení a začištění svárů
  • praxe na obdobné pozici

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám CV na email: schwarzova@bohemiaworks.cz nebo rovnou volejte 773220807

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se mi

Monika Schwarzová

HR koordinátorka

Využijte náš kontaktní formulář