phone Ozvěte se nám!
assignmentNabidka pozic
Obchodní zástupce personální agentury- celá ČR
place Jihočeský kraj / place České Budějovice / assignment Finance a ekonomika
access_time4.4.2018

Popis pozice:

Bohemia Works a.s. personální agentura přijme uchazeče na pozici Obchodní zástupce  pro region dle Vašeho bydliště. Hledáme obchodní zástupce z celé ČR!

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů a péče o stávající klienty
  • tvorba obchodních nabídek, schůzky s klienty
  • odpovědnost za uzavření obchodu od začátku až do konce
  • zastupování společnosti ve svěřeném regionu
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • další úlohy ve smyslu obchodní strategie společnosti
  • komunikace a vytváření pozitivních vztahů s klienty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost práce na PC
  • zkušenosti v oblasti personalistiky, obchodu atd. výhodou
  • příjemné vystupování, samostatnost
  • dynamika, flexibilita, komunikativnost
  • trestní bezúhonnost
  • orientace na výsledky
  • kreativní, analytické a komplexní myšlení

Nabízíme:

  • mobilní telefon
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • práce ve stabilní společnosti
  • motivační prémiová složka mzdy

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se mi

Petr Schieh

CEO

Využijte náš kontaktní formulář